Współpraca

Sklepy Freshmarket, podobnie jak sklepy Żabka, prowadzone są przez Ajentów, którzy są indywidualnymi przedsiębiorcami i prowadzą własną działalność gospodarczą. Ajent sklepu Freshmarket podpisuje umowę z firmą Żabka Polska sp. z o.o. Na mocy tej umowy Ajenci otrzymują w podnajem wyremontowany i wyposażony sklep, z pełnym zatowarowaniem. Osoby prowadzące sklepy Freshmarket otrzymują także know-how firmy. Wszystko po to, aby sklepy Freshmarket w całej Polsce utrzymywały jednolity dla całej sieci, wysoki standard obsługi oraz jednakową wizualizację wewnętrzną i zewnętrzną. Dzięki temu każdy Ajent może uzyskać atrakcyjne dochody, uzależnione od wkładu pracy i osiąganych wyników. Jeśli są Państwo zainteresowani otwarciem sklepu Żabka, prosimy wypełnić formularz zgłoszeniowy.

Co oferujemy Ajentom?

  • nowoczesny, w pełni wyposażony sklep Freshmarket,
  • dostawy towaru do sklepu wraz z dogodnymi terminami płatności,
  • wsparcie marketingowe,
  • bezpłatne szkolenie, połączone z praktyką w sklepie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie, uzależnione od nakładu pracy i osiąganych wyników.

Kto może zostać Ajentem?

Ajentem może zostać osoba, która chce otworzyć sklep pod marką Freshmarket, zamierza  prowadzić własną działalność gospodarczą i pomyślnie przejdzie proces rekrutacji .

Od Kandydatów na stanowisko Ajenta oczekujemy gotowości do prowadzenia własnej działalności gospodarczej, przedsiębiorczości, dodatkowym atutem będzie także doświadczenie w pracy w handlu. O pozytywnym rezultacie rekrutacji decydować będą indywidualne predyspozycje Kandydata do pracy w handlu, silna motywacja oraz umiejętności interpersonalne.

Z nami start jest łatwiejszy

Każdy Ajent sklepu Freshmarket może liczyć na pomoc i wsparcie Szefa Makroregionu, Partnera ds. Sprzedaży, a także na radę i doświadczenie Ajentów-Trenerów. Również w toku dalszej współpracy działania Ajenta są wspierane przez Partnera ds. Sprzedaży i w razie potrzeby korygowane w taki sposób, aby sklep funkcjonował prawidłowo. Poza tym, dzięki nowoczesnej wewnętrznej sieci Intranet Ajenci na bieżąco otrzymują informacje o wszystkich planowanych i wprowadzanych zmianach. Nie muszą się także martwić o silną pozycję na lokalnym rynku, Departamenty: Zakupów i Marketingu czuwają nad tym, aby stworzyć możliwie najlepsze warunki funkcjonowania i rozwoju na konkurencyjnym rynku FMCG.

Rekrutacja

Na stanowisko Ajenta można aplikować poprzez wypełnienie formularza aplikacyjnego  lub poprzez bezpośrednie przesłanie aplikacji (na adres email. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. ). W przypadku przesłania bezpośrednio aplikacji prosimy w tytule maila napisać nazwę miejscowości w jakiej Państwo chcieliby prowadzić sklep  np. Aplikacja na stanowisko Ajenta – Poznań.

Co powinna zawierać aplikacja?


1. Curriculum Vitae (życiorys) uwzględniający:

  • podstawowe informacje o przebiegu wykształcenia oraz doświadczenia zawodowego
  • dane kontaktowe (imię i nazwisko, adres zamieszkania, telefon kontaktowy)
  • informacje o dodatkowych umiejętnościach jak np. prawo jazdy czy umiejętność obsługi kasy fiskalnej

2. Listu motywacyjnego, w którym prosimy o uargumentowanie dlaczego ubiegają się Państwo o stanowisko Ajenta.

Dokumenty powinny być przesłane w formacie word lub pdf.

Serwis internetowy www.freshmarket.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij w Zamknij, aby ta informacja nie pojawiała się więcej. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.

Regulamin strony internetowej